השתלות שיניים בירושלים

השתלות שיניים בירושלים

 

השתלות שיניים בירושלים עובדות לפי עקרון במסגרתו מוחדר שתל מלאכותי העשוי מטיטניום אל עצם הלסת ומחליף את שורשי השיניים הטבעיות. המומחה מבריג על השתל מבנה זמני ולאחר ההחלמה כתר קבוע. בעיר ירושלים ניתן למצוא לא מעט מרפאות שיניים כאשר אחד הפרמטרים המשפיעים על בחירת מרפאה בעיר זה נושא המחיר.

מה משפיע על מחיר ההשתלה

ישנם מספר פרמטרים המשפיעים על מרכיב ההשתלה:

סוג השתל: בשנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט התפתחות בתחום ההשתלות ,דבר הבא לידי ביטוי בשתלים מטעם יצרנים שונים. יש להדגיש כי ככל שהשתל איכותי יותר, כך הוא עומד בסטנדרטים מחמירים יותר.

החדרת השתל: כיום ניתן למצוא רופאים שונים המבצעים את החדרת השתל תוך שימוש בשיטות שונות ואילו ניתן למצוא גם טכניקות מתקדמות כמו למשל לייזר או השתלת שיניים ביום אחד הנחשבות לטכניקות מתקדמות ביותר.

מספר השתלים: ככל שנעשה שימוש רב יותר בשתלים והכתרים, כך המחיר יהיה בהתאם.

סוג הכתרים: המחירים כוללים גם את החלק הסופי- הכתרים.  ניתן למצוא כיום כתרים באיכויות שונות הנקבעים בהתאמה אישית למטופלים.

הרדמה מלאה: חלק מענין המחיר נקבע גם לפי ההרדמה- האם מדובר בהרדמה מלאה בשל חרדה דנטלית או מורכבות הטיפול.

מותג המרפאה משפיע על המחיר

פרמטר נוסף אשר יש להביא בחשבון זה איכות המרפאה- האם מדובר במרפאה איכותית ובה  ניתן למצוא את טובי הרופאים המתמחים בהשתלות. לשאלה כיצד ניתן לבדוק האם מדובר במרפאה איכותית התשובה היא באמצעות פגישה מקדימה עם צוות המרפאה. בעת הפגישה המקדימה תוכלו לשאול את צוות המרפאה מספר שאלות אשר יעידו האם מדובר במרפאה איכותית כמו למשל טכניקת ההשתלה, מקום הלימודים בו רכש הצוות את ההשכלה ועוד שאלות נוספות אשר יסייעו לכם להרכיב את זהותה של המרפאה ולקבוע האם מדובר במרפאה איכותית או שמא עליכם להמשיך ולחפש מרפאות נוספות באזור ירושלים.

במרפאת רחביה תמצאו את טובי הרופאים

מרפאת רחביה הינה מרפאה ותיקה בתחום ההשתלות. במרפאה תמצאו את טובי המומחים בתחום אשר יעניקו לכם את הטיפול המקיף ביותר

לפרטים נוספים לחצו כאן