טיפול רגשי לילדים בני ברק

ילדים אשר סובלים מבעיות רגשיות ומתגוררים בבני ברק יכולים לפנות לקבלת טיפול בעיר בלי צורך לנסוע לערים אחרות. כיום ניתן לראות כי קיימת מודעות רבה לתחום ובשל כך ניתן למצוא צוות מטפלים רב. בבואכם לבחור מקום יש לבחון את השיקולים השונים.

אל תבחרו את המקום הראשון אלא הקפידו לראות כמה שיותר מקומות

ההמלצה היא לא לבחור את המקום הראשון אותו אתם רואים אלא לראות כמה שיותר מקומות על מנת לבצע את הבחירה הטובה ביותר. כיום ישנם לא מעט מקומות  בהם ניתן לקבל את הטיפול הטוב ביותר. ההמלצה היא לבחון כמה שיותר מקומות על מנת לראות את ההתנהגות של צוות המטפלים.

בחרו מקום קרוב לבית

הורים רבים מתלבטים האם לבחור מקום קרוב לבית או שמא ניתן להגיע למקום באמצעות תחבורה ציבורית. לכל אחד מההורים בחירה אשר מתאימה לו. ההמלצה היא לבחור מקום בקרבת הבית אשר יאפשר להגיע ללא צורך בעמידה בפקקים.

בחרו את המקום בהתאם להכשרה של המטפלים

בבני ברק ניתן למצוא מקומות רבים בהם ניתן למצוא מטפלים המעניקים טיפול לילדים הסובלים מבעיות רגשיות. ההמלצה היא לבחור את המקום בהתאם להכשרה של המטפלים. במידה וקיימת התלבטות הרי ניתן להתייעץ עם הורים אחרים טרם קבלת ההחלטה. התייעצות עם הורים אחרים תסייע בבחירת המטפל המתאים. יתרה מכך, חשוב לבחור את המקום בהתאם למטרה. אם הילד מפחד מהחושך הרי ראוי לבחור מקום בו צוות המטפלים ידע להתמודד עם הבעיה.

חשוב להגיע לפגישת היכרות

בדומה לתחומים אחרים בחיים, חשוב ביותר להגיע לפגישת היכרות על מנת לראות האם המקום מתאים לילדים שלכם. במידה ולא תגיעו לפגישת היכרות הרי יהיה קשה ביותר לראות אם מדובר במקום בו הילדים שלכם יקבלו את הטיפול הטוב ביותר. במהלך הפגישה חשוב ביותר להקפיד לשאול שורה ארוכה של שאלות על מנת לדעת לבחון את התשובות של המטפלים. שימו לב לתשובות של המטפלים- האם הם נוטים לענות באריכות או שמא הם בוחרים בתשובות קצרות. בהתאם לאורך התשובות בחנו את הכדאיות.