רופא שיניים חירום מודיעין

סובלים מכאבים וזקוקים לטיפול עזרה ראשונה? שיניים במודיעין מטופלות במהירות על ידי מרפאות מקצועיות!

רופא שיניים חירום מודיעין

אנו מקווים כי אתם נמנים על ברי המזל שטרם מצאו את עצמם זקוקים לטיפול עזרה ראשונה, שיניים. 

כאב שיניים הינו אחד הכאבים העזים והנפוצים הידועים לאדם, ולעתים קרובות הוא אף מקרין אל האזורים הסמוכים אליו כגון הגרון, האוזן או הלחי. 

כאב שיניים עלול לנבוע ממגוון רחב של סיבות, ביניהן ניתן למנות: הזנחה, דלקת (למשל, דלקת מוך השן), התהוות דלקת סביב שורש השן, סדק או שבר בשן.

בנוסף, אנו עלולים לסבול מפצעים בפה שנגרמו כתוצאה מטראומה לפה, דוגמת פגיעה של סכין, אכילת מזון בטמפרטורה גבוהה מדי או בעל תכונות הפוגעות ברקמת הפה וכן פצעים בחלל הפה דוגמת הרפס, אפטות ובמקרים קשים אף פצעים הנובעים מסרטן הפה. 

ההגעה לקבלת עזרה ראשונה מתבצעת לרוב כאשר הכאב הינו בלתי נסבל והטיפול בו אינו סובל דיחוי, או כאשר הפציינט מפתח במקביל חום גבוה או דימומים, עומד לפני נסיעה לחו"ל ומעוניין לטפל בבעיית השיניים בהקדם האפשרי.

עבור תושבי השפלה, קבלת עזרה ראשונה שיניים במודיעין והסביבה עדיפה לרוב במצב כזה על פני ההגעה למיון, היות שבמיון רוב הסיכויים הינם שהפציינט יקבל תרופה לשיכוך כאבים מבלי שיהיה בנמצא רופא המתמחה במתן טיפולי חירום לשיניים, אצל רופא שיניים חירום מודיעין.

כיצד אפשר לקבל סיוע בכאבי שיניים? 

חשוב לדעת כי אם אתם זקוקים דחוף לשירותי עזרה ראשונה שיניים, במודיעין קיימות לא מעט מרפאות המתמחות, נוסף על שירותים מניעתיים ואסתטיים, גם במתן מענה למקרים דחופים כגון כאבי שיניים חריפים או פגיעה בשן כתוצאה מטראומה. זמנים הנחשבים "מועדים לפורענות" מבחינת מצבי חירום הינם סופי השבוע כמו גם יום כיפור, שאז ילדים רבים נופלים מאופניהם ונחבלים. 

טיפול חירום בשיניים עשוי לכלול בין היתר:

  • ניקוז מורסה הגורמת לכאב
  • שיכוך כאבים 
  • הדבקה זמנית של כתר שנפל
  • טיפול דחוף בדלקת חניכיים כיבית או בדלקת חניכיים סביב שיני בינה
  • עקירת עצב או שימוש בחומר חניטה בעת דלקת חריפה במוך השן
  • טיפול בכיבים בחלל הפה 
  • התקנת סתימה זמנית

עם זאת יש לזכור, כי רופא שיניים חירום מודיעין כמו גם בערים אחרות בקרבתה, מהווה לעתים קרובות טיפול ראשוני בלבד שמטרתו להקל על הפציינט לעבור את השעות הקרובות ולשכך כאבים, וייתכן שלאחר הקלת התסמינים הראשוניים יהיה עליו לחזור למרפאת השיניים בכדי לקבל טיפול כולל ומונע, כדי שלא יתקל בעתיד במצב חירום דנטלי נוסף.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *