השתלות שיניים במודיעין – מה האפשרויות

גם בתחום השתלות שיניים ניתן לראות כי הטכנולוגיה  אינה עוצרת לרגע וממשיכה לשנות את חייהם של מטופלים רבים.  מטופלים רבים נתקלים בטכנולוגיה לא מעט ומשבחים אותה. ברפואת השיניים ניתן לראות את השינוי אשר בא לידי ביטוי בשימוש בשתלים דנטליים מתקדמים המאפשרים נוחות עבור המטופלים.  כיום כבר אין צורך להמתין מספר ימים אלא ניתן לבצע את ההשתלה תוך יום אחד.

השתלות שיניים ביום אחד

תחום רפואת השיניים עבר שינוי משמעותי עם כניסת ההשתלות ביום אחד- מדובר בשיטה במסגרתה מושתלים בפיהם של המטופלים 4 או 6 שתלים המאפשרים את ייצוב השיניים בפה. קיבוע השיניים מתבצע ללסת העליונה או התחתונה בהתאם לצורך. שיטה זו מוכרת יותר בשם שיקום ביום אחד וכאן ניתן להבחין ביתרונה הגדול- משך ביצוע קצר.

כיום ניתן לעשות שימוש בתותבות הנתמכות על ידי שתלים

נוסף על כך, תחום רפואת שיניים עברה חידוש גם בתחום השתלים. כיום ניתן לראות שימוש בתותבות הנתמכות על ידי שתלים- לא עוד תותבות אשר נתמכות בצורה לא טובה ואינן מחוברות לשום דבר אלא תותבות הנתמכות על ידי השתלים ומאפשרות אחיזה טובה יותר. אין ספק כי חל שינוי משמעותי, הדבר בא לידי ביטוי בצעירים רבים אשר להם בעיוות בשיניים ובוחרים לעשות שימוש בתותבות.

ישנם גם חידושים בתחום השתלות עצם

אותם חידושים לא פסחו גם על תחום השתלות עצם. אובדן העצם הביא את המומחים להציע פתרונות שונים בהם עושים שימוש במטרה לשקם את העצם ולאפשר שיקום פה. חשוב לדעת כי ללא עצם בריאה יהיה קשה מאד להשתיל שתלים ולכן קיימת חשיבות רבה לטפל בעצם הפגועה.

את כל החידושים ניתן למצוא במרפאה של רופא שיניים במודיעין

את כל החידושים אשר הבאנו כאן ניתן למצוא במרפאה של רופא שיניים במודיעין. במרפאה  ניתן למצוא את צוות המומחים בתחום השתלות שיניים במודיעין אשר ישמחו להעניק לכם את המענה הטוב ביותר לבעיה המפריעה לכם. אתם מוזמנים להגיע לפגישת ייעוץ במרפאה ולשמוע אודות שיטות הטיפול החדשות אשר יהפכו את החיים שלכם לנוחים יותר .

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *